Esilehele Avalehele            Esilehele   
  ÜLDIST 
    Põhimäärus           
    Kasutamise eeskiri   
    Komplekteerimine     
    Maakonna raamatukogud  
    Viidad               
  LUGEJATEENINDUS 
    Kojulaenutus         
    Lugemissaal          
    Muusikarõdu          
    Lasteteenindus         
    Avalik internetipunkt      
    RVL                  
    Perioodika           
    Tasulised teenused   
    Elektronkataloog     
  Trükitaval kujul Põlva maakonna rahvaraamatukogud
  
Raamatukogu Aadress Vald Telefon E-post Juhataja
Ahja raamatukogu Ahja, 63710 Põlva 797 0446 raamatukogu@ahja.ee Külli Vardja
Erastvere raamatukogu Soodoma, 63124 Kanepi - erastvere.raamatukogu@kanepi.ee Tiiu Ziugmann
Himmaste haruraamatukogu Himmaste, 63228 Põlva 792 2336 himmaste@polvavald.ee rmtk.-hoidja Ene Lugamets
Kanepi raamatukogu Turu 6, Kanepi, 63101 Kanepi 797 6302 kanepi.raamatukogu@kanepi.ee Heli Adamson
Karilatsi raamatukogu Karilatsi, 63505 Kanepi 797 0229 karilatsi.raamatukogu@kanepi.ee Kadri Oraka
Kauksi raamatukogu Kauksi, 64617 Põlva 799 3268 kauksi.raamat@mail.ee Anni Iljina
Kiidjärve raamatukogu Kiidjärve, 63604 Põlva 799 2126 kiidjarverk@hot.ee Krista Pikk
Kiuma haruraamatukogu Kiuma, 63208 Põlva 797 9023 kiuma@polvavald.ee rmtk.-hoidja Maie Nõmm
Krootuse raamatukogu Krootuse, 63514 Kanepi 792 3416 krootuse.raamatukogu@kanepi.ee Vaike Puuselg
Lahe raamatukogu Lahe, 63004 Põlva 792 9354 ingelainika@gmail.com Ainika Mägi
Leevaku raamatukogu Leevaku, 64428 Räpina 795 2238 leevakuraamat@rapina.ee Karmen Pedosk
Leevi raamatukogu Leevi, 64231 Räpina 795 3349 leeviraamat@hot.ee Kaili Rätsep
Linte raamatukogu-külakeskus Linte, 64402 Räpina 795 1418 linteraamat@rapina.ee Ester Nagland
Maaritsa raamatukogu Maaritsa, 63417 Kanepi 797 1338 maaritsa.raamatukogu@kanepi.ee Jaanika Tappo
Meeksi Raamatukogu Kooli 2, Mehikoorma alevik, 62511 Räpina 741 9188 meeksirmtk@hot.ee Tiiu Rõžova
Mooste raamatukogu Mooste, 64616 Põlva 792 5465 kaie@mooste.ee Kaie Koser
Põlgaste raamatukogu Põlgaste, 63123 Kanepi 797 3488 irina.kruusla@mail.ee Irina Kruusla
Põlva Keskraamatukogu Kesk 16, Põlva, 63308 Põlva 799 4321 raamat@raamat.polva.ee Töötajad
Peri haruraamatukogu Peri, 63218 Põlva 792 6343 peri@polvavald.ee rmtk.-hoidja Kati Maidla
Rasina raamatukogu Rasina, 64618 Põlva 792 5052 eddaprykk@hot.ee Edda Prükk
Ruusa raamatukogu Ruusa, 64403 Räpina 795 2316 ruusaraamat@rapina.ee Elve Vals
Räpina raamatukogu Kooli 5a, Räpina, 64504 Räpina 796 1167 linnaraamat@rapina.ee Kiira Kazakova
Saverna raamatukogu Saverna, 63418 Kanepi 799 8440 saverna.raamatukogu@kanepi.ee Tiina Hoop
Taevaskoja haruraamatukogu Taevaskoja, 63229 Põlva 799 2042 taevaskoja@polvavald.ee rmtk.-hoidja Ivi Raudsepp
Tilsi raamatukogu Tilsi, 63012 Põlva 799 9356 tilsiraamat@hot.ee Tia Võru
Valgjärve raamatukogu Valgjärve, 63419 Kanepi 799 8448 valgjarve.raamatukogu@kanepi.ee Ilse Aigro
Vanaküla haruraamatukogu Holvandi, 63227 Põlva 792 2882 vanakyla@polvavald.ee rmtk.-hoidja Are Nupp
Vastse-Kuuste raamatukogu Vastse-Kuuste, 63601 Põlva 792 5321 raamat@vkuuste.ee Mall Kõpp
Veriora raamatukogu Veriora, 64232 Räpina 795 8367 verioraraamatukogu@hot.ee Ilona Oeselg-Tigasing
Võõpsu raamatukogu Võõpsu, 64401 Räpina 795 9435 voopsuraamat@rapina.ee Lea Saaremäe
  
  © 2017 Põlva Keskraamatukogu