Esilehele Avalehele            Esilehele   
  ÜLDIST 
    Põhimäärus           
    Kasutamise eeskiri   
    Andmekaitsetingimused   
    Komplekteerimine     
    Maakonna raamatukogud  
    Viidad               
  LUGEJATEENINDUS 
    Kojulaenutus         
    Lugemissaal          
    Muusikarõdu          
    Lasteteenindus         
    Raamatukapp         
    Avalik internetipunkt      
    RVL                  
    Üritused               
    Näitused               
    Tasulised teenused   
    Elektronkataloog     
  Trükitaval kujul Põlva maakonna rahvaraamatukogud
  
Raamatukogu Aadress Vald Telefon E-post Töötaja
Ahja Ahja, 63710 Põlva 797 0446 ahja@raamat.polva.ee Külli Vardja
Erastvere Soodoma, 63124 Kanepi - erastvere.raamatukogu@kanepi.ee Tiiu Ziugmann
Himmaste Himmaste, 63228 Põlva 792 2336 himmaste@raamat.polva.ee Ene Lugamets
Kanepi Turu 6, Kanepi, 63101 Kanepi 797 6302 kanepi.raamatukogu@kanepi.ee Heli Adamson
Karilatsi Karilatsi, 63505 Kanepi 797 0229 karilatsi.raamatukogu@kanepi.ee Kadri Oraka
Kauksi Kauksi, 64617 Põlva 799 3268 kauksi@raamat.polva.ee Enna Prükk
Kiidjärve Kiidjärve, 63604 Põlva 799 2126 kiidjarve@raamat.polva.ee Krista Pikk
Kiuma Kiuma, 63208 Põlva 797 9023 kiuma@raamat.polva.ee Maie Nõmm
Krootuse Krootuse, 63514 Kanepi 792 3416 krootuse.raamatukogu@kanepi.ee Vaike Puuselg
Leevaku Leevaku, 64428 Räpina 795 2238 karmen.pedosk@rapina.ee Karmen Pedosk
Leevi Leevi, 64231 Räpina 795 3349 kaili.ratsep@rapina.ee Kaili Rätsep
Linte Linte, 64402 Räpina 795 1418 linteraamat@rapina.ee Jane Arusoo
Maaritsa Maaritsa, 63417 Kanepi 797 1338 maaritsa.raamatukogu@kanepi.ee Kaja Romulus
Mehikoorma Kooli 2, Mehikoorma alevik, 62511 Räpina 741 9188 anne.konsap@rapina.ee Anne Konsap
Mooste Mooste, 64616 Põlva 792 5465 mooste@raamat.polva.ee Kaie Koser
Põlgaste Põlgaste, 63123 Kanepi 797 3488 irina.kruusla@mail.ee Irina Kruusla
Põlva Kesk 16, Põlva, 63308 Põlva 799 4321 raamat@raamat.polva.ee Töötajad
Peri Peri, 63218 Põlva 792 6343 peri@raamat.polva.ee Margit Õkva
Rasina Rasina, 64618 Põlva 534 52766 rasina@raamat.polva.ee Edda Prükk
Ruusa Ruusa, 64403 Räpina 795 2316 elve.vals@rapina.ee Elve Vals
Räpina Kooli 5a, Räpina, 64504 Räpina 796 1167 linnaraamat@rapina.ee Ester Nagland
Saverna Saverna, 63418 Kanepi 799 8440 saverna.raamatukogu@kanepi.ee Tiina Hoop
Taevaskoja Taevaskoja, 63229 Põlva 799 2042 taevaskoja@raamat.polva.ee Ivi Raudsepp
Tilsi Tilsi, 63012 Põlva 799 9356 tilsi@raamat.polva.ee Tia Võru
Valgjärve Valgjärve, 63419 Kanepi 799 8448 valgjarve.raamatukogu@kanepi.ee Ilse Aigro
Vanaküla Vanaküla, 63207 Põlva 792 2882 vanakyla@raamat.polva.ee Are Nupp
Vastse-Kuuste Vastse-Kuuste, 63601 Põlva 501 3954

792 0394
vkuuste@raamat.polva.ee

raamat@vkuuste.ee
Mall Kõpp

Külli Tohvri
Veriora Veriora, 64232 Räpina 795 8367 ilona.oeselg@rapina.ee Ilona Oeselg-Tigasing
Võõpsu Võõpsu, 64401 Räpina 795 9435 aili.jurmann@rapina.ee Aili Jürmann
  
  © 2020 Põlva Keskraamatukogu