Esilehele Avalehele            Esilehele   
  ÜLDIST 
    Põhimäärus           
    Kasutamise eeskiri   
    Komplekteerimine     
    Maakonna raamatukogud  
    Viidad               
  LUGEJATEENINDUS 
    Kojulaenutus         
    Lugemissaal          
    Muusikarõdu          
    Lasteteenindus         
    Avalik internetipunkt      
    RVL                  
    Perioodika           
    Tasulised teenused   
    Elektronkataloog     
  Trükitaval kujul Kontaktandmed
  
direktor tel 799 4823 Reet Kappo reet@raamat.polva.ee
pearaamatukoguhoidja tel 799 4823 Külli Ots kylli@raamat.polva.ee
infosüsteemi haldur tel 799 4095 Kaie Puik kaie@raamat.polva.ee
Lugejateenindus tel 799 4321
teenindusjuht Riina Hämelane riina@raamat.polva.ee
raamatukoguhoidja Ivi Randma ivi@raamat.polva.ee
lugemissaali raamatukoguhoidja Iisi Puusepp iisi@raamat.polva.ee
bibliograaf Elsa Raadla elsa@raamat.polva.ee
lastetöö spetsialist Sirve Valdmaa sirve@raamat.polva.ee
raamatukoguhoidja Aili Kolsar aili@raamat.polva.ee
raamatukoguhoidja Maire Tühis maire@raamat.polva.ee
Komplekteerimine tel / faks 799 4095
komplekteerimisjuht Ene Jaamaste ene@raamat.polva.ee
raamatukoguhoidja Eda Pettai eda@raamat.polva.ee
raamatukoguhoidja Mare Tee mare@raamat.polva.ee
 

  
  © 2017 Põlva Keskraamatukogu