Esilehele Avalehele            Esilehele   
  ÜLDIST 
    Põhimäärus           
    Kasutamise eeskiri   
    Andmekaitsetingimused   
    Komplekteerimine     
    Maakonna raamatukogud  
    Viidad               
  LUGEJATEENINDUS 
    Kojulaenutus         
    Lugemissaal          
    Muusikarõdu          
    Lasteteenindus         
    Raamatukapp         
    Avalik internetipunkt      
    RVL                  
    Üritused               
    Näitused               
    Tasulised teenused   
    Elektronkataloog     
Teadete arhiiv
   2012 
  
26. septembril kell 18 tutvustab Põlvamaa kirjanik Roy Strider raamatukogu saalis oma uut raamatut "Mongoolia memuaarid. Tiibeti koertega kullaotsijate jälil". Kaastegev laulja Taavi Peterson. Kõik huvilised on oodatud. Toetab Eesti Kultuurkapitali Põlvamaa ekspertgrupp.
27. septembril kell 14 toimub lasteosakonnas jututund.
28. septembril kell 10.00 toimub raamatukogu saalis ettelugemisvõistluse "Loeme Aino Pervikut" Põlvamaa eelvoor 4. klassi õpilastele. Igast maakonna koolist on oodatud üks esindaja. Lähem teave lasteosakonnast.
30. septembrini on lasteosakonnas avatud Harri Jõgisalu 90. sünnipäevale pühendatud raamatunäitus "Põnevad seiklused looduses".
30. septembrini on näitusevitriinis avatud raamatunäitus Kauksi Ülle, Tarmo Urbi ja Tõnu Õnnepalu juubelite puhul ning väljapanek "Sügis oma rada järjekindlalt tallab".
10. oktoobrini on lugemissaalis avatud Võru kunstniku Tatjana Kutsjuba digigraafika näitus "Vana Võru võlu ja valu".
25. oktoobril kell 10-18 õpetatakse raamatukogu avalikus internetipunktis kasutama keskraamatukogu elektronkataloogi Urram ning Eesti suuremate raamatukogude ühist elektronkataloogi Ester ja artiklite andmebaasi ISE. Oodatud on nii esmatutvujad kui ka kogenud kasutajad, kes soovivad infot otsivõimaluste täiustamise kohta. Eelregistreerimine 24. oktoobrini. Tel 799 4321. Tasuta. Tulge julgesti!
25. oktoobril kell 14 toimub lasteosakonnas jututund.
25. oktoobril kell 18 tutvustab kirjanik Ilmar Vananurm raamatukogu saalis oma uut proosakogu "Ostseewellen = Ausammas lehmale".
20.-31. oktoober on keskraamatukogus viivisevaba!
8. oktoobrist 31. oktoobrini on lasteosakonnas avatud näitused ühispealkirjaga "Enne ja nüüd". Raamatunäitusel on eri aegade loomajutud, fotonäitusel raamatukogud nii Eestis kui ka mujal Euroopas. Lisaks huvitavaid fakte raamatukogudest.
15. oktoobrist 24. novembrini on lugemissaalis avatud näitus "Eesti filmiplakat 1960test kuni 2000teni". Väljas on 16 plakatit koos kunstnik Silver Vahtre kommentaaridega. Koostöös Tartu Linnaraamatukoguga.
8.-31. oktoobrini on lasteosakonnas avatud näitused ühispealkirjaga "Enne ja nüüd". Raamatunäitusel on eri aegade loomajutud, fotonäitusel raamatukogud nii Eestis kui ka mujal Euroopas. Lisaks huvitavaid fakte raamatukogudest.
18. oktoobrist 7. novembrini on vitriinis raamatunäitus "Väärikas elu lapsepõlvest vanaduseni".
22.-26. oktoobrini on lasteosakonnas traditsiooniline loterii-allegri, seekordse pealkirjaga "Uus ja vana raamat". Loosiga tuleb tõmmata küsimus, millele vastamiseks saab kasutada abivahendeid (raamatud näitusel ja fondis, arvuti jm). Loosiõnne proovima on oodatud väikesed ja suured! Auhinnad!
24. oktoobril toimub Saverna külakeskuses Põlvamaa VII maaraamatukoguhoidja päev. Kavas on tutvumine ärkamisaja tegelase Mart (Märt) Miti Kiltre taluga ja Saverna raamatukogu uute ruumidega. Tunnustatakse konkursi Aasta Maaraamatukoguhoidja nominenti ja tööjuubilare. Võru- ja Põlvamaa raamatukoguhoidjad esitavad eesti (sealhulgas võrukeelset) kirjandust propageerivad taidluskavad. Esinevad Valgjärve valla taidlejad. Toetavad Valgjärve vallavalitsus ja Eesti Kultuurkapitali Põlvamaa ekspertgrupp.
6. novembril jõuab Põlvamaale taas Kirjandustuur "Eesti kirjanikud Eesti raamatukogudes". Kell 11 kohtuvad keskraamatukogu saalis lugejatega Hanna Kangro, Triin Tasuja, Kalju Kruusa ja Juku-Kalle Raid. Kell 13.55 algab kohtumine Räpina ühisgümnaasiumi auditooriumis. Toetab Eesti Kultuurkapital. Huvilised on oodatud!
Jututund lasteosakonnas 29. novembril kell 14. Kõik huvilised on oodatud!
Näitus "Eesti Rahvaluule Arhiiv 85. Naljakaid stseene ja lõbusaid fotoallkirju ERA fotokogust" lugemissaalis 28. novembrist 30. detsembrini.
12. detsembril algusega kell 12 tutvustab Risto Järv raamatukogu saalis Eesti Rahvaluule Arhiivi. Mall Hiiemäe kõneleb jõuludest Eesti rahvakalendris. Huvilised on oodatud!
DVD-de ja raamatunäitus "Eesti filmikunsti kullafondist" 4. detsembrist 5. jaanuarini näitusevitriinis.
Põlva Ühisgümnaasiumi 5., 6. ja 8. klassi õpilaste tööd "Jõulud pidulikuks lihtsalt ja leidlikult" raamatukogus (teenindusosakonna kahel korrusel) 10. detsembrist 5. jaanuarini. Juhendaja Anneli Kaasik.
  
  © 2020 Põlva Keskraamatukogu